Jednoosiowa przyczepa samochodowa

Jednoosiowa przyczepa samochodowa

Czasami może zdarzyć się, że będziemy potrzebowali pojazdu, którym przetransportujemy towar wielkogabarytowy lub dużą ilość towaru drobnicowego. Gdy dysponujemy jedynie samochodem osobowym, taki transport może być utrudniony, a czasami nawet niemożliwy. Czy to oznacza, że jedynym rozwiązaniem jest samochód dostawczy?

Przyczepa łatwa do znalezienia

przyczepy do 3,5 TNiekoniecznie. Możemy też zdecydować się na przyczepkę, którą będziemy mogli zamontować do własnego auta. Takie przyczepy dostępne są u producentów w wielu przeróżnych wersjach, mają one też różną pojemność. Jeśli szukamy przyczepy do 3,5 T, znajdziemy ją bez problemu. Co zatem proponują nam producenci? Na przykład przyczepy jednoosiowe hamowane. Charakteryzuje je bardzo duża wytrzymałość uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej jakości profili. Konstrukcja była dokładnie spawana, a każdy z profili ocynkowany ogniowo, dzięki czemu stał się odporny na korozję biologiczną. Zastosowanie takich materiałów sprawiło, iż omawiana przyczepa jest nie tylko solidna i mocna, ale też trwała. Gwarantuje długoletnie bezawaryjne użytkowanie, na czym na pewno nam zależy. Jeśli chodzi o nadwozie takiej przyczepki, warto wspomnieć jeszcze o tym, że powierzchnię ładunkową producent wykonał ze specjalnej sklejki o właściwościach antypoślizgowych oraz wodoodpornych.

przyczepy do 3,5 TRównocześnie w celu zabezpieczenia ładunku podczas transportu, w przyczepce znajdują się cztery uchwyty podłogowe, które pozwalają skutecznie zamocować towar, chroniąc go tym samym przed wypadnięciem poza pojazd. Przyczepy dostępne są w wersji ze stałą burtą lub burtą otwieraną z określonej strony, na przykład z tyłu lub boku. Wybór odpowiedniego rozwiązania zależy od naszych osobistych preferencji. Ale oczywiście nie tylko nadwozie ma znaczenie przy wyborze przyczepki. Drugą kwestią jest podwozie. W przypadku omawianej przyczepki mamy do czynienia z podwoziem wyposażonym w dyszel typu V gięty z blachy, który charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością. Ponadto przyczepa posiada hamulec najazdowy zwiększający bezpieczeństwo. Dodatkowo możemy zdecydować się na montaż plandeki na przyczepce, co zabezpieczy przewożony towar przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych, a przede wszystkim przed deszczem.

Możemy też zakupić koło zapasowe, jeśli obawiamy się, że moglibyśmy przez przypadek złapać gumę na tych naszych nierównych, zanieczyszczonych polskich drogach. Również wśród opcjonalnego wyposażenia przyczepy znajduje się oświetlenie diodowe, które także może zwiększyć bezpieczeństwo poruszania się po drodze.

Close Menu