Jakie pojazdy można wypożyczyć w Gdańsku?

Jakie pojazdy można wypożyczyć w Gdańsku?

Wypożyczenie samochodu kojarzy się przede wszystkim z autem osobowym, które jest wybierane na kilka dni, kiedy nasz pojazd jest w naprawie. Auto zastępcze biorą głównie osoby, które nie mają połączenia komunikacją publiczną lub ze względów prestiżowych nie wypada im podróżować czymś innym, jak luksusowym autem.

Wypożyczalnia busów, aut osobowych – rynek pojazdów do wynajęcia

wypożyczalnia busówJednak opcji wypożyczenia jest o wiele więcej. W Trójmieście na pewno znajdzie się wypożyczalnia busów w Gdańsku, wypożyczalnia samochodów dostawczych z Gdyni, wynajem aut luksusowych, sportowych, czy na ślub. Zacznijmy jednak od podstawowej opcji czyli od aut osobowych. Tutaj do wyboru zawsze jest kilka modeli aut, mniejszych i większych, z różnym wyposażeniem. Najczęściej kierowcy wybierają auta zbliżone do swojego, najlepiej tej samej marki. Wypożyczyć auto osobowe można i na jeden dzień i na miesiąc, choć istnieją opcje długoterminowe, na lata czy miesiące. Samochód osobowy można wypożyczyć także z oc sprawcy, czyli w ramach ubezpieczenia samochodowego. Dla bardziej wymagających klientów przygotowane są auta luksusowe, terenowe, sportowe. Za wynajem takiego auta nie zapłacimy już kilkadziesiąt, do dwustu złotych.

wypożyczalnia busówTu ceny zaczynają się od dwustu pięćdziesięciu złotych w górę, czasem to może być nawet tysiąc złotych za wyjątkowe auta! To nie jest opcja dla przeciętnego Kowalskiego. Jednak dla osób, które nie chcą schodzić poniżej pewnego poziomu w motoryzacji to najlepsze rozwiązanie. Również wypożyczalnia busów w Gdańsku może mieć wzięcie. Busy to pojazdy na góra dziesięć osób, duże autobusy pomieszczą ich kilkadziesiąt. Wynająć busa może szkoła w ramach wycieczki, firma która chce zorganizować pracownikom wyjazd na imprezę integracyjną czy na szkolenie, jak również grupa znajomych planując wspólny wyjazd na wakacje. To często tańsza alternatywa dla kupowania biletów pociągowych czy samolotowych. Mały bus mieści się w kategorii samochodowej B, więc nie trzeba mieć do niego specjalnych uprawnień. Są także wypożyczalnie oferujące wynajem aut dostawczych, najczęściej niewielkich, zabudowanych z jakich korzystają firmy kurierskie. Jest tez wynajem samochodów z przyczepą, plandeką oraz ciężarówek.

W ten sposób firma może powiększyć swoją flotę, można zorganizować przeprowadzkę tańszym kosztem, czy przewieźć zakupy budowlane i ogrodnicze ze sklepu specjalistycznego na działkę. Osobna kategoria to auta na ślub. To samochody osobowe, ale w lepszej wersji, często limuzyny, które są ładnie przystrojone. Ich koszt jest wysoki, ale na tak ważnym wydarzeniu nie można oszczędzać.

Close Menu