Impreza firmowa zorganizowana przez specjalistów

Impreza firmowa zorganizowana przez specjalistów

Nowoczesne przedsiębiorstwa robią wiele, by uatrakcyjnić swoim pracownikom codzienne wykonywanie swoich obowiązków ciekawymi bonusami. Jedną z form są wyjścia integracyjne, które mogą się odbywać co kwartał, co miesiąc bądź dwa razy do roku.

W jaki sposób zorganizować imprezę firmową?

imprezaWszystko jest zależne od budżetu, jaki firma może przeznaczyć na takie atrakcje i pomysłów na ich realizacje. Zazwyczaj w grę wchodzi wspólna gra w kręgle, wyjście do pubu czy do innych lokalnych miejscówek. Większość pracowników rezygnuje w takich sytuacjach z możliwości integracji i woli posiedzieć z rodziną w domu. A co gdyby tak to profesjonalna firma zajęła się organizacją imprezy firmowej i wymyśliła coś znacznie ciekawszego? Organizacja imprez dwa razy do roku może nie brzmi zachęcająco, ale kiedy pomyśli się o znacznie ciekawszych atrakcjach niż zazwyczaj, to czemu nie. Firmy eventowe, specjalizujące się w integracji pracowniczej, na pewno mają w zanadrzu wiele propozycji, które przypadną do gustu każdemu. Krótki wyjazd poza miasto połączony z licznymi zabawami rozłożonymi na cały dzień, a na wieczór wspólne ognisko i śpiewy. To oczywiście tylko jedna z propozycji, jakie można znaleźć w ofertach takich przedsiębiorstw.

imprezaOrganizacja imprez firmowych odbywa się tutaj na najwyższym poziomie i każdy szczegół jest zawsze dopracowany tak, by nawet największy introwertyk wrócił z niej zadowolony. Dobierają oni atrakcje do zainteresowań, niejednokrotnie dzielą uczestników na grupy, oferując kilka możliwości do wyboru. Może to być udział w wojnie na kulki, czyli paintball, przejażdżka quadami po leśnych ścieżkach czy warsztaty samodzielnego makijażu. Dzięki temu każdy może znaleźć propozycję dla siebie i dobrze się bawić w gronie znajomych z pracy. Ciekawym pomysłem są również wieczorne bale tematyczne, gdzie zadaniem pracowników jest utworzenie oryginalnej stylizacji, nawiązującej do motywu przewodniego i ukazanie się w niej na bankiecie. Najciekawsze przebrania mają szansę uzyskać niewielkie nagrody w postaci pamiątkowego pucharu czy koszyka słodkości. Najważniejsze jest jednak to, by zintegrować się z grupą, poznać nieco lepiej swoje zainteresowania i darzyć się większym zaufaniem.

Kiedy to firma eventowa weźmie organizację integracji w swoje ręce, zaczyna to wyglądać zupełnie inaczej. Zespół profesjonalistów może poświęcić więcej czasu na zebranie pomysłów i ich realizację, czyli np. rezerwacje miejsca wyjazdowego oraz dostarczenie tam wszelkich niezbędnych gadżetów. Zespół HR może w tym czasie realizować swoje codzienne obowiązki bez obaw o zadowolenie pracowników z nadchodzącej imprezy.